אודות  

ספרטה קרגו הוקמה בישראל בשנת 2013 על ידי אלון נויברגר, לשעבר סמנכ"ל המסחר של חברת התעופה למטענים ק.א.ל קווי אוויר למטען, אריאל (אריק) מנחמי, לשעבר מנהל היצוא בחברה ומשקיעים פיננסים שהעניקו לחברה גב כלכלי רחב. הידע הרב והעמוק בעולם השילוח האווירי הבינלאומי שצברו השניים בשנות עבודתם בתחום, תועל לטובת הקמת חברה שתיתן מענה מקצועי למגוון רחב של פתרונות בתחום זה. החברה החלה לפעול כגי אס אי של חברות תעופה ובהמשך פיתחה כלים מורכבים נוספים עבור קהל לקוחותיה. ביניהם פתרונות שילוח קצה לקצה (דלת לדלת) לכל סוגי המטענים ולכל צרכי השירות – מטענים מסוכנים ,בעלי גודל חריג, משלוחים דחופים בכל גודל, משלוחים בשירות איטי וזול יותר ועוד. היבט ייחודי בפעילותה של ספרטה קרגו הוא הוא בכך שהיא מוכרת את שירותיה  לחברות שילוח ותעופה  בלבד  ולעולם לא ללקוחות הקצה . בדרך זאת שומרת החברה על ניטרליות מוחלטת ונמנעת מכל חשש לניגוד עניינים מול לקוחותיה. 

החברה פועלת בשווקים תחרותיים ובהצלחה רבה בזכות ערכי הליבה שלה:

- אמינות ושקיפות מרבית כלפי לקוחותינו וספקינו. 

- מקצועיות ללא פשרות 

- שירות לקוחות אישי, יעיל, מקצועי ופרואקטיבי תוך הבנת צרכי הלקוח ובזמינות מקסימלית.

- ידע = כוח: חתירה מתמדת לידע והבנה של צרכי השוק המשתנים תדיר לצד "מאזן הכוחות" בשוק התעופה העולמי על מנת להתאים את עצמה בזריזות ובגמישות לצרכי הביקוש לאור ההיצע. 

- הקפדה על ניהול מהיר ושטוח ללא חסמים בירוקרטיים פנים ארגוניים ולקיחת החלטות מהירה בקרב כל הדרגים. 

- טיפוח ושיתוף עובדי החברה בידיעה כי הם עמוד השדרה והבסיס להצלחת הארגון.

- עמידה בחזית הטכנולוגית בעזרת כלי ניהול, שירות ותפעול מהמתקדמים בעולם שפותחו במיוחד לצרכי החברה ולאופי פעילותה. 

במשך השנים פיתחה החברה מערכת יחסים קרובה עם סוכנים מקצועיים ברחבי הגלובוס אשר נבחרו בקפידה, שותפים להשקפת העולם שלה ומאפשרים לה לשרת לקוחותיה על פי ערכי היסוד שלה בכל נקודה בגלובוס.

טואול - בניית אתרים